W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Prezydent Miasta Lublin w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłasza I edycję konkursu fotograficznego "Lublin w zbliżeniu"

17.07.201913:30

Prezydent Miasta Lublin w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłasza I edycję konkursu fotograficznego "Lublin w zbliżeniu". Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących, amatorów i profesjonalistów - członków Programu „Rodzina Trzy Plus” w wieku od 13 do 19 lat. Na zgłoszenia czekamy 2 miesiące.

Jesteś młodym twórcą, lubiącym odkrywać nieoczywiste wymiary rzeczywistości? Nie boisz się podjąć wyzwania odnalezienia wizualnego odzwierciedlenia swoich artystycznych interpretacji na temat Miasta Lublin przy użyciu środków fotografii? Ten konkurs skierowany jest właśnie do Ciebie.

Tworząc projekt zastanów się, czy wszystkie elementy unikatowości Lublina zostały już odkryte. A może lubelskie ulice czekają na odkrycie przez ciebie skrywanych śladów? Pokaż atrakcyjne kadry Lublin uchwycone podczas spacerów, leniwego wypoczynku, w biegu do szkoły, podczas uczestnictwa w wydarzeniach. Ukaż Lublin w ujęciu inspirującym do chęci jego poznawania. Przedstaw skrywany potencjał kulturalny, przyrodniczy, architektoniczny, turystyczny Lublina w formie jeszcze nikomu nieznanej.

Liczymy na odkrywczość i oryginalność.

Fotografię należy wykonać w technice FOTOMONTAŻ i przesłać na adres trzyplus@lublin.eu wraz z Formularzem konkursowym oraz klauzulą informacyjną. Każdy autor może nadesłać  maksymalnie 3 fotografie. Zdjęcia na konkurs nadsyłać można wyłącznie w formie elektronicznej (szczegóły opisu zdjęć, parametry fotografii ect. znajdują się w Regulaminie).

Na zgłoszenia czekamy do 9 września 2019 r.

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Szczegółowe wymogi uczestnictwa w Konkursie określa REGULAMIN.


Realizacja i koordynacja Konkursu

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych Urząd Miasta Lublin

ul. S. Leszczyńskiego 20 20-069 Lublin

tel.: 81 466 34 42

e-mail: trzyplus@lublin.eu   www.trzyplus.lublin.eu

Pliki do pobrania

Formularz konkursowy.pdf
Formularz konkursowy
Regulamin konkursu fotograficznego Lublin w zbliżeniu .pdf
Regulamin konkursu fotograficznego 'Lublin w zbliżeniu'
Załącznik do Formularza - klauzula informacyjna.pdf
Załącznik do Formularza - klauzula informacyjna