W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ruszamy w Polskę! wakacyjny konkurs fotograficzny

Ruszamy w Polskę! wakacyjny konkurs fotograficzny
27.08.202012:47

Zapraszamy wszystkie lubelskie rodziny do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym Ruszamy w Polskę! Konkurs organizowany w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus". Prześlijcie autorskie zdjęcie w wakacyjnym klimacie i wygrajcie cenne nagrody.

Jechać na urlop czy zostać w domu? Wielu z nas miało dylemat. Części z nas odwołano już zaplanowane wakacje i trzeba było wymyślić coś nowego. Część postanowiła pozostać w domu, a pozostali zmęczeni stresem i obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 ruszyli na wakacje w Polskę, tę bliską bądź tę nieco dalszą. Postanowiliśmy więc zapytać Was, lubelskie te duże i te małe rodziny, jak minęły wakacje? Czy były to długie godziny wodnych szaleństw nad morzem lub jeziorem, zwiedzanie polskich miast i miasteczek, rodzinny turniej gry w badmintona, kreatywne i beztroskie zabawy, długie spacery, nowe znajomości, wesoły taneczny wieczór, upragniony czas tylko dla siebie lub rodziny...?  Chcielibyśmy, żebyście nam o tym opowiedzieli, biorąc udział w konkursie fotograficznym Ruszymy w Polskę! Pokażcie, jak twórczo i kreatywnie spędziliście bądź jeszcze spędzacie to wyjątkowe lato. Pokażcie nam ciekawe miejsca, które znalazły się na waszej wakacyjnej trasie. Wybierzcie swoje ulubione wakacyjne zdjęcie i wygrajcie atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Na odpowiedzi czekamy do 5 października 2020 r.

Fotografię wraz z formularzem konkursowym (wypełnionym i podpisany odręcznie załączonym w postaci skanu lub zdjęcia) należy przesłać na adres trzyplus@lublin.eu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

Patronat medialny

logo_rl                logo dziennik wschodni


Realizacja i koordynacja Konkursu

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych Urząd Miasta Lublin

ul. S. Leszczyńskiego 20 20-069 Lublin

tel.: 81 466 34 42

e-mail: trzyplus@lublin.eu   www.trzyplus.lublin.eu

Pliki do pobrania