W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ruszamy w Polskę! - wystawa fotografii konkursowych w Galerii Ratusz

Ruszamy w Polskę! - wystawa fotografii konkursowych w Galerii Ratusz
23.03.202111:15

Od poniedziałku - 22 marca w Galerii Ratusz (plac Króla Władysława Łokietka 1) można oglądać wystawę fotograficzną wakacyjnego konkursu Ruszamy w Polskę! Konkurs ogłoszony w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus".

Jechać na urlop czy zostać w domu? Wielu z nas miało dylemat w zeszłoroczne wakacje. Części z nas odwołano już zaplanowane wakacje, inni postanowili pozostać w domu, a pozostali zmęczeni stresem i obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 ruszyli na wakacje w Polskę, tę bliską bądź tę nieco dalszą. Organizując konkurs postanowiliśmy zapytać, te duże i te małe lubelskie rodziny, jak minęły im wakacje. Wpłynęło do nas wiele zgłoszeń. Efekty wakacyjnych podróży zobaczyć można na zaprezentowanej ekspozycji.

Wystawa potrwa do 19 kwietnia i ze względu na stan epidemii dostępna jest dla zwiedzających, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 -15.30, po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu. Zgłoszenia można dokonać pod numerem telefonu: 81 466 50 67.