W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzień Kobiet w Galerii Olimp już 4 marca

Dzień Kobiet w Galerii Olimp już 4 marca
28.02.202311:38

Miasto Lublin zawsze pamięta o swoich Mieszkankach, nie tylko w dniu Święta Kobiet, choć to z pewnością szczególna okazja. Staramy się uwrażliwiać lublinianki na konieczność przeprowadzania badań profilaktycznych, dbania o zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Promujemy samoświadomość i samodbałość. To bardzo ważne, żeby kobiety w naszym mieście miały poczucie zrozumienia ich potrzeb i wsparcia ze strony władz.

Między innymi z takich powodów przyjęliśmy zaproszenie Galerii OLIMP do uczestnictwa w imprezie pod hasłem "Być kobietą, być kobietą...." organizowanej 4 marca z okazji Dnia Kobiet. Bliskie są nam idee, które przyświecają temu spotkaniu: propagowanie zdrowego stylu życia, ruchu, właściwej diety, samoakceptacji.

Panie, które zdecydują się uczestniczyć w imprezie, będą mogły skorzystać z szerokiej oferty punktów informacyjno-konsultacyjnych oraz bezpłatnych badań lekarskich. Organizatorzy proponują też "strefy urody" z poradami w zakresie wizażu (Panie dowiedzą się jak wykonać profesjonalny makijaż), kosmetyki (wiedza na temat zabiegów pielęgnacyjnych, tajników urody) czy fryzjerstwa (dobór koloru i kształtu fryzury do urody klientki). Na stoisku Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych będzie można wypełnić wnioski o wydanie "Lubelskiej Karty Seniora", Karty „Rodzina Trzy Plus” oraz Karty "Dużej Rodziny".

Zapraszamy 4 marca do patio głównego Galerii Olimp w godzinach 12.00-18.00.