W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Grudniowe propozycje dla Seniorów

Grudniowe propozycje dla Seniorów
01.12.201508:41

Na początku zimowego miesiąca atrakcje czekają lubelskich Seniorów. Do 2 grudnia zapraszamy na dzień otwarty w Centrum Aktywizacji i Rozwoju Seniorów (ul. Nałkowskich 114), na pogadankę prozdrowotną i bezpłatne badanie słuchu dla seniorów w Centrum Usług Socjalnych (ul. Lwowska 28).  Prezentacja multimedialna historii mówionej w Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów Nr 4 (ul. Pozytywistów 16) odbędzie się 3 grudnia.

30.11.2015 r do 02.12.2015 r. –w Centrum Aktywizacji i Rozwoju Seniorów, przy ul. Nałkowskich 114, odbędą się Dni Otwarte. Adresatami działania są osoby w wieku emerytalnym zamieszkujące na terenie Miasta Lublin. Inicjatywa ma na celu zapoznanie seniorów z szeroką gamą usług będących w ofercie Centrum. Podczas Dni Otwartych zaplanowano m.in. spotkania z rehabilitantem, psychologiem oraz policjantami z Komendy Miejskiej i Komendy Wojewódzkiej Policji. Przewidziano również zajęcia kulinarne, muzyczne oraz plastyczne.

02.12.2015 r. w godz. 14.15 – 16.00 – w Centrum Usług Socjalnych, przy ul. Lwowskiej 28, odbędzie się pogadanka prozdrowotna oraz bezpłatne badanie słuchu dla seniorów. Adresatami działania są osoby starsze – uczestnicy CUS. Inicjatywa ma na celu edukację prozdrowotną, rozwijanie poprawnych nawyków higienicznych oraz diagnostykę narządu słuchu. Spotkanie zorganizowane przy współpracy z firmą „Słuchmed”.

03.12.2015 r. godz. 13.30 - w Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów Nr 4, przy ul. Pozytywistów 16, odbędzie się prezentacja multimedialna historii mówionej, realizowana przez Teatr NN oraz seniorów z CDP 4. Adresatami działania są seniorzy z Centrum. Inicjatywa ma na celu edukację historyczną i kulturalną oraz integrację uczestników.

Organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie.