W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kolejny Klub Seniora rozpoczyna działalność

Kolejny Klub Seniora rozpoczyna działalność
18.12.201514:58

Klub Seniora "Śródmieście" rozpoczyna swoją działalność przy ul. Narutowicza 6 (przy parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej  Maryi Panny Zwycięskiej). Klub funkcjonuje w strukturze Zespołu Ośrodków Wsparcia – jednostki budżetowej i organizacyjnej Gminy Lublin.

Klub początkowo będzie działał 2 x w tygodniu (poniedziałek i czwartek) w godz. 11.30.-14.30, z możliwością zwiększenia częstotliwości spotkań, w zależności od oczekiwań osób korzystających z zajęć klubowych. Wstępna oferta zajęć jest bogata i różnorodna ale ostateczna forma zostanie wypracowana wspólnie z Klubowiczami.

Oferta na początek funkcjonowania Klubu:

  • zajęcia rozwijające indywidualne zainteresowania – m.in.: plastyczne, rękodzieła artystycznego, spotkania z poezją, literackie,
  • zajęcia prozdrowotne,
  • zajęcia edukacyjne, gry i zabawy rozwijające sprawność intelektualną, treningi pamięci,
  • spacery, wycieczki, wyjścia do kina, teatru, zabawy taneczne,
  • wspólne obchodzenie świąt i uroczystości, spotkania integracyjne,
  • serdeczna i życzliwa atmosferę.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Osoby chętne do uczestnictwa w zajęciach Klubu proszone są o kontakt telefoniczny: 81 466-55-60 w. 11 lub 18 lub osobisty, w godzinach funkcjonowania Klubu.