W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert inaugurujący pięcioletnią działalność kulturalno-oświatową Lubelskiego Uniwersytetu II Wieku

Koncert inaugurujący pięcioletnią działalność kulturalno-oświatową Lubelskiego Uniwersytetu II Wieku
04.09.201808:50

Lubelski Uniwersytet Drugiego Wieku 45+ serdecznie zaprasza Uczestników i Sympatyków LUDW 20 września o godz.18.00 na KONCERT inaugurujący tegoroczną, pięcioletnią już działalność kulturalno-oświatową LUDW. W programie pt. "Wspomnień czar.." usłyszymy przeboje z lat 20-tych i zobaczymy układy taneczne inspirowane sceną kabaretową tamtych lat. Wystąpią wykonawcy znani i lubiani: ZESPÓŁ PASJONATTA pod dyrekcją Aliny Famares i ZESPÓŁ PERFEKT pod kierunkiem Renaty Pyszniak. Po KONCERCIE, o godz.19.00 zapraszamy na wernisaż. Autorami fotografii są uczestnicy warsztatów fotograficznych LUDW. Wstęp wolny.

Już od 10 września w godz.16.00-18.00 w Domu Kultury LSM czynny będzie punkt informacyjny LUDW, gdzie będzie można zapisać się na tegoroczne zajęcia.