W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Miasto dla ludzi. Lubelskie standardy infrastruktury pieszej"

"Miasto dla ludzi. Lubelskie standardy infrastruktury pieszej"
23.03.201508:29


Zaproszenie do udziału w spotkaniu w ramach projektu
"Miasto dla ludzi. Lubelskie standardy infrastruktury pieszej"


W ramach realizacji projektu "Miasto dla ludzi. Lubelskie standardy infrastruktury pieszej", Fundacja "Tu obok" zaprasza na spotkanie poświęcone płynności ruchu, które odbędzie się 24 marca 2015 r., godz. 17.00 w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie przy ul. Peowiaków 12 (Centrum Kultury).
 
Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy mieszkańcy, dla których ważne jest bezpieczeństwo i wygoda pieszych w naszym mieście. Spotkanie będzie podzielone na dwie części, pierwszą wypełni prezentacja badań ruchu pieszego, które już zostały wykonane, drugą - warsztaty na temat płynności ruchu pieszych w Lublinie. Wiedza o tym, jak się chodzi po Lublinie, przekazana przez mieszkańców na warsztatach, będzie wykorzystana do kolejnych etapów projektu i do przygotowania standardów pieszych, czyli zbioru zasad projektowania i odnawiania przestrzeni wspólnej, uwzględniających potrzeby i oczekiwania pieszych.

Spotkaniu, z udziałem Aleksandra Wiącka - Oficera pieszego z Urzędu Miasta Lublin, będzie towarzyszyć wystawa "Pieszo po Lublinie! piękno, inspiracje, wyzwania" i film o chodzeniu po Lublinie.

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronie internetowej: www.mdl.ulublin.eu i na profilu fB: facebook.com/miastodlaludzi.lublin Maile prosimy kierować na adres biura projektu: biuro.mdl.lublin@gmail.com.