W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozpoczyna działalność kolejny Klub Seniora

Rozpoczyna działalność kolejny Klub Seniora
27.04.201709:13

Klub Seniora "Nad Zalewem" rozpoczyna swoją działalność przy ul. Krężnickiej 156 (w budynku Zespołu Szkół nr 8). To już 12 Klub funkcjonujący w strukturach Zespołu Ośrodków Wsparcia – jednostki  organizacyjnej Gminy Lublin. Powstał dzięki wysiłkom władz Zespołu Szkół nr 8 oraz Rady Dzielnicy Zemborzyce. Wstępna oferta zajęć jest bogata i różnorodna ale ostateczna forma zostanie wypracowana wspólnie z Klubowiczami. Oferta na początek funkcjonowania Klubu:

  • zajęcia rozwijające indywidualne zainteresowania – m.in.: plastyczne, rękodzieła artystycznego, literackie, spotkania z poezją;
  • zajęcia prozdrowotne;
  • zajęcia edukacyjne, gry i zabawy rozwijające sprawność intelektualną, treningi pamięci;
  • spacery, wycieczki, wyjścia do kina, teatru, zabawy taneczne;
  • wspólne obchodzenie świąt i uroczystości, spotkania integracyjne.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Klub Seniora „Nad Zalewem” czynny będzie w środy w godzinach od 15.30 do 18.30. Informacje dotyczące Klubu Seniora można uzyskać pod numerem telefonu 539 867 637.
Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Klubu w godzinach otwarcia lub dzwonić pod podany wyżej numer telefonu.