W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sezon z gimnastyką tai chi rozpoczęty

Sezon z gimnastyką tai chi rozpoczęty
21.04.202308:56

W czwartek, 20 czerwca w Parku Ludowym lubelscy seniorzy rozpoczęli sezon z gimnastyką tai chi, która jest sztuką relaksu, medytacji i walki. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, pod czujnym okiem trenera pana Marka Sykały, początkujący i zaawansowani poznawali tajniki koncentracji, oddechu i uruchamiania wszystkich partii ciała.

Regularne ćwiczenia tai chi mają za zadanie przynieść wyciszenie i spokój oraz poprawić stan zdrowia. Ćwiczenia polegają na wykonywaniu precyzyjnych ruchów ciałem w ściśle określonych sekwencjach oraz na utrzymywaniu ciała nieruchomo w przybranych wcześniej położeniach.

Na kolejne zajęcia zapraszamy już za tydzień, w czwartek, 27 czerwca o godz. 10.00 w Parku Ludowym, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (nr tel. 81 466 20 69).