W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Słuchowisko „Jak ojciec z córką”

Słuchowisko „Jak ojciec z córką”
21.08.202012:16

Polskie Radio Lublin zaprasza do wysłuchania trzeciego z cyklu słuchowisk realizowanych w ramach projektu „Okienko teatru wyobraźni” - „Jak ojciec z córką”. Słuchowisko przedstawia historię relacji rodzinnych. Najnowsze słuchowisko na żywo zaprezentują: Gabriela Jaskuła oraz Jarosław Zoń. Za adaptację radiową i reżyserię odpowiada Agata Koss-Dybała, zrealizuje je akustycznie Piotr Król, w światła oprawi Mateusz Sobolewski, streaming wykona Michał Kostecki. Słuchowisko będzie ilustrowane muzyką wykonywaną na żywo przez Bartłomieja Abramowicza.

W poniedziałek, 24 sierpnia o godz. 18.00 w Studiu im. Budki Suflera będą Państwo mogli na żywo obserwować nagranie słuchowiska. Jeśli ktoś pragnie pozostać w domu, dostępny będzie streaming na stronie Radia Lublin - otwórz link  na profilu Facebookowym i radiowym kanale YouTube. W kolejny poniedziałek (31 sierpnia) opublikowany zostanie plik ze zgranym słuchowiskiem oraz film dokumentujący pracę nad nim. Zapewnione zostanie tłumaczenie słuchowiska na Polski Język Migowy, a wykorzystanie rozwiązań technologicznych umożliwi korzystanie z materiałów i nagrań w czasie zadania osobom z dysfunkcją wzroku.

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.