W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Spotkanie z miastem na Wieniawie"

"Spotkanie z miastem na Wieniawie"
06.09.201709:23

W roku jubileuszu 700-lecia Lublina fundacja tu obok zaprasza na Spotkanie z miastem na Wieniawie. To kolejne, szóste już z cyklu jesiennych „Spotkań na Wieniawie”.

Tym razem wszystkie wykłady, warsztaty i spacery, które są  w programie "Spotkania z miastem na Wieniawie" oscylują wokół miasta i różnych aspektów jego funkcjonowania.

Wśród zaplanowanych spotkań są:

  • "700-lecie Lublina – Rozwój przestrzenny Lublina" – spacer prowadzony przez Joannę Zętar,
  • wykłady:
    • Michała Korby "Lubelskie start upy – nowa formuła biznesu",
    • Jolanty Prochowicz "Miasto dla kobiet – kobiety w rozwoju Lublina" i Piotra Celińskiego "Spotkanie z miastem jutra",
    • dwa spotkania z Waldemarem Tatarczukiem i Galerią Labirynt: "Sztuka w przestrzeni miasta" i "Artyści w Lublinie".

Całość dopełniają ulubione przez uczestników warsztaty wokalne "Śpiewamy o Lublinie" prowadzone przez Łukasza Jemiołę i spotkanie ze "Złotym skarbem" w NBP w Lublinie.

Wszystkie spotkania zaczynamy we wtorki o 10.00. Dzięki dofinansowaniu projektu przez Miasto Lublin udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

Projekt będzie realizowany w przestrzeni miasta i instytucjach współpracujących z fundacją tu obok. Wykłady i warsztaty wokalne zaplanowane są w pomieszczeniach Centrum Spotkania Kultur, Galerii Labirynt i gościnnej sali Wydziału Politologii UMCS.

Partnerami fundacji tu obok są: Centrum Spotkania Kultur, Galerią Labirynt i Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN.

Na zgłoszenia czekamy do 15 września 2017 a na pierwszy wykład i spacer zapraszamy we wtorek 19.09.2017.

Więcej informacji pod telefonem tel. 660 199 423 i drogą mailową e-mail: zapraszamy@tuobok.pl. Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.tuobok.pl lub telefonicznie pod numerem fundacji tu obok 660 199 423.

Ilość miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

 

Projekt jest realizowany w ramach "Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów..."  przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Szczegóły można znaleźć w dołączonej poniżej ulotce.                        

Pliki do pobrania