W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Weekend dla Seniorów w Targach Lublin

18.10.201912:14

Bezpłatne badania medyczne, porady prawne, oferty sanatoriów, biur podróży, a także występy, koncerty, konkursy z nagrodami, moc pozytywnych emocji i super zabawa. Tak zapowiada się pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR, która rozpoczyna się 25 października w Targach Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11).

LUBSENIOR to oferta skierowana do seniorów, ich rodzin, opiekunów i rehabilitantów. Współorganizatorami są Urząd Miasta Lublin oraz Targi Lublin S.A. Na uczestników Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR czekają aż 3 dni pełne wykładów, wartościowych rozmów, spotkań i emocji. W Targach Lublin będzie można wykonać bezpłatne badania lekarskie, uzyskać porady lekarza w specjalnie urządzonym gabinecie, zapoznać się z ofertą sanatoriów, biur podróży, domów opieki, uzyskać informacje na temat programów pomocowych, zasięgnąć bezpłatnej porady prawnej, poszerzyć swoją wiedzę w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, porozmawiać z mediatorem, a także uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących przygotowanych we współpracy z partnerami branżowymi.

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR to także dobra zabawa. Na scenie wystąpią zespoły i grupy działające na terenie Lublina. Nie zabraknie także zaproszonych gwiazd estrady. 25 października o godzinie 16:00 zapraszamy na koncert Gościa Specjalnego - znanej i cenionej piosenkarki Haliny Frąckowiak. W sobotę z autorskim koncertem wystąpi Dariusz Tokarzewski – członek Zespołu VOX. Będziemy mogli wysłuchać także koncertu młodego artysty – Łukasza Jemioły. Również w sobotę 26 października warto zabrać ze sobą wygodne buty, bo czeka nas nie lada dancing z Zespołem Pasjonatta!

W niedzielę na naszych seniorów czekają metamorfozy, pokazy fryzjerstwa i makijażu cery dojrzałej. Specjaliści pokażą także, w jaki sposób ubrać się modnie i wygodnie, a wszystko to zostanie zaprezentowane przez naszych senioralnych modeli, którzy liczą na gorący doping. Spotkania zakończymy koncertem solistów Teatru Muzycznego w Lublinie, którzy zabiorą nas w sentymentalną podróż z filmową piosenką!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Pliki do pobrania

Harmonogram wydarzenia Targi Lublin i Gmina Lublin tabela 1 .pdf
Harmonogram wydarzenia Targi Lublin i Gmina Lublin