W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zapraszamy na Forum Seniora
25.04.202309:07

Zasady dziedziczenia spadków, korzystanie z e-usług, różne aspekty dbania o zdrowie to tylko część tematów, które poruszone będą podczas tegorocznego Forum Seniora. Działania podejmowane przez Miasto z myślą o seniorach przybliży słuchaczom Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych.

Forum Seniora, cykliczne wydarzenie przygotowywane z myślą o starszych mieszkańcach Lublina i ich potrzebach odbędzie się 26 kwietnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Rozpocznie się o godz. 10.00. W programie między innymi rozmowy o bezpieczeństwie, zdrowiu w różnych aspektach, miejskiej ofercie dla seniorów, ale też o spadkach, testamentach i dziedziczeniu. Można będzie się przekonać, jak działają e-usługi w urzędach, wyrobić kartę EKUZ lub Lubelską Kartę Seniora.

Wydarzenie przygotowywane w szerokiej współpracy Miasta Lublin, lubelskich uczelni, Straży Miejskiej, organizacji pozarządowych oraz Kuriera Lubelskiego.

W załączeniu plakat informacyjny i szczegółowy program.

Pliki do pobrania