W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dla nowych Partnerów Programu

Dla nowych Partnerów Programu

Zapraszamy firmy i instytucje do włączenia się do Programu „Lublin Strefa 60+’ , którego elementem jest „Lubelska Karta Seniora”.

Do współpracy zapraszamy podmioty niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem przystąpienia do Programu jest złożenie Deklaracji zawierającej m.in. zakres oferowanych zniżek dla Seniorów. 

Po jej rozpatrzeniu, z danym podmiotem zawarte zostanie stosowne porozumienie szczegółowo określające możliwości korzystania z systemu zaoferowanych zniżek.

W zamian za partycypację w Programie gwarantowana jest bezpłatna promocja  na stronach internetowych Miasta, w mediach i drukowanych materiałach reklamowych. Udział w Programie stanowi potwierdzenie, że Państwa instytucja jest miejscem  przyjaznym osobom starszym.

Wystarczy jedynie wypełnić DEKLARACJĘ przystąpienia do Programu na rzecz Seniorów  i przesłać na adres wips@lublin.eu lub dostarczyć pocztą tradycyjną na adres: Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin,  ul. Stanisława Leszczyńskiego 23, 20-068 Lublin.

Do pobrania