W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT F.H.U. PROTECH Sławomir Gonciarz

Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT F.H.U. PROTECH Sławomir Gonciarz
Adres: ul. Łabędzia 4
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-335
Telefon: 81 524 43 02
Email:
Dzielnica: Bronowice
Kategoria ulg: Zdrowie i uroda

Informacja nt. profilu działalności Partnera:

Centrum MEDISPORT to nowoczesna placówka medyczna świadcząca usługi zdrowotne z zakresu medycyny i rehabilitacji, w tym ortopedycznej i neurologicznej dedykowanej zarówno dorosłym, jak i dzieciom. MEDISPORT współpracuje z klubami sportowymi oraz sportowcami indywidualnymi w zakresie kompleksowego treningu funkcjonalnego, odnowy biologicznej, przygotowania motorycznego i rehabilitacji.

W Centrum funkcjonują również specjalistyczne poradnie lekarskie: ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacji medycznej, chirurgii ogólnej i medycyny sportowej. Ponadto ośrodek wykonuje specjalistyczne badania USG w zakresie narządu ruchu, tkanek miękkich, jamy brzusznej, tarczycy oraz żył i tętnic.

Oferta w ramach Lubelskiej Karty Seniora:

  • zniżka w wysokości 10% rabatu na wszystkie znajdujące się w ofercie zabiegi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne oraz programy rehabilitacyjno-lecznicze