W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Dwór Anna
Adres: Jakubowice Konińskie, ul. Lubelska 3
Miejscowość: Ciecierzyn
Kod pocztowy: 21-003
Adres www: www.dworanna.pl
Telefon: 81 501 22 40
Email:
Kategoria ulg: Gastronomia, Hotele

Dwór Anna to zabytkowa nieruchomość z pierwszej połowy XV wieku, jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w okolicach Lublina. Poza usługami hotelowymi w eleganckich i stylowych wnętrzach oferowana jest tutaj wspaniała kuchnia. Hotelowa restauracja dostarcza Gościom niezapomnianych wrażeń kulinarnych - wyśmienite specjały przygotowywane są na bazie ekologicznych produktów według tradycyjnych, dworskich przepisów.

Doskonała lokalizacja Dworu w bliskim sąsiedztwie natury, baza noclegowa, profesjonalna obsługa i doskonała kuchnia sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych: rodzinnych (jubileusze, chrzciny, komunie, wesela itp.) oraz firmowych.

Dodatkową atrakcję tego miejsca tworzą piękne, włoskie ogrody w stylu renesansowym, z geometrycznymi rabatami, bukszpanowymi alejkami, labiryntem i oryginalną altaną.

Oferta w ramach Lubelskiej Karty Seniora:

  • zniżka w wysokości 10% na usługi hotelarskie i gastronomiczne