W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zdrowa Stopa Specjalistyczna Pielęgnacja Stóp

Zdrowa Stopa Specjalistyczna Pielęgnacja Stóp
Adres: ul. Matki Teresy z Kalkuty 18
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-538
Adres www: zdrowa-stopa.pl
Telefon: 730 659 090
Email:
Dzielnica: Czuby Północne
Kategoria ulg: Zdrowie i uroda

Informacja nt. profilu działalności Partnera:

Gabinet Zdrowa Stopa to specjalistyczna praktyka leczniczej i kosmetycznej pielęgnacji stóp, oferująca terapie dotyczące bolesnych i dokuczliwych problemów występujących w obrębie naskórka i paznokci stóp (m.in. odciski, modzele, pękające pięty, urazowe lub chirurgiczne uszkodzenia paznokci).

Kilka lat doświadczeń oraz szkolenia w krajowych oraz zagranicznych ośrodkach specjalistycznej pielęgnacji stóp, pozwalają na fachową pomoc przy większości problemów ze stopami. Prowadzona jest tutaj także profilaktyka stóp cukrzycowych oraz rehabilitacja fizjoterapeutyczna w obrębie kończyn dolnych.

Gabinet współpracuje również z lekarzami różnych specjalności tak, aby można było uzyskać tutaj odpowiednią i wszechstronną pomoc.

Oferta w ramach Lubelskiej Karty Seniora:

  • zniżka w wysokości 10% na wszystkie oferowane zabiegi