W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
„Klub Seniora JESTEM”

Projekt Klub Seniora JESTEM

Od stycznia 2018 roku działalność rozpoczął Klub Seniora JESTEM, który mieści się w budynku przy kościele pw. Św. Teresy, przy ul. Krochmalnej 47 w Lublinie. Klub działa codziennie, w dni robocze, w godzinach 8.00 - 14.00.

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60 lat i więcej mieszkające w dzielnicach Za Cukrownią, Czuby i Wrotków do korzystania z oferty Klubu. Prosimy także o przekazanie zaproszenia dla członków rodzin, znajomych i sąsiadów w wieku senioralnym. W programie: wspólne spędzanie czasu, zajęcia integracyjne, ruchowe, warsztaty plastyczne, fotograficzne, komputerowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, porady prawnika i psychologa. Dla uczestników Klubu planowane są wspólne wyjścia do kina i teatru, wieczory seniora oraz wycieczki i spotkania okolicznościowe.

Udział w Klubie jest bezpłatny. Każda osoba może skorzystać z jednej formy zajęć jak i z pełnej oferty. Informacje i zapisy do Klubu:

  • w Klubie Seniora JESTEM, ul. Krochmalna 47 w Lublinie od poniedziałku do piątku w godz. 8-14,
  • e-mail: klubseniorajestem@gmail.com,
  • telefonicznie pod numerem 607 040 688.

Zapraszamy do Klubu Seniora JESTEM NA facebooku.

Klub Seniora JESTEM powstał i będzie działał w ramach projektu “Klub Seniora JESTEM”, realizowanego w partnerstwie przez Stowarzyszenie JESTEM oraz Gminę Lublin, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.