W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Czujemy tak samo - spotkanie z podopiecznymi schroniska dla zwierząt

28.11.201915:03

Pies najlepszy przyjaciel człowieka. Człowiek najlepszy przyjaciel psa? Zastanawialiście się dlaczego ludzie porzucają zwierzęta? Jakimi powodami się kierują pozostawiając je na ulicy? Ile warta jest przyjaźń, o ile można ją wycenić?

30 listopada o godzinie 12:00 zapraszamy na Plac Litewski. Poznacie prawdziwe historie naszych podopiecznych, opowiedziane obiektywem fotografki Kornelii Wiśniewskiej. Zapraszamy!

- W imieniu naszych podopiecznych zapraszamy na niezwykłą wystawę i spotkanie. Opowiemy ich historie. Będą Państwo mieli okazję spotkać kudłatych mieszkańców schroniska, oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat mądrej adopcji - tak na happening zapraszają Pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Happening organizowany przez pracowników Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie, 30 listopada o godz. 12.00 na Placu Litewskim.