W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Są jeszcze wolne miejca na Zimę w Mieście 2020

Są jeszcze wolne miejca na Zimę w Mieście 2020
09.01.202011:38

Uczniowie lubelskich szkół rozpoczęli zimową przerwę w nauce. W związku z tym, Miasto Lublin zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w aktywnych feriach "Zima w mieście", które pozwolą na połączenie wypoczynku z ciekawymi zajęciami bez komputera i telefonu.Są jeszcze wolne miejsca, a na poszczególne zajęcia można zapisać się bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji.

Na program ferii składają się zajęcia przeznaczone dla różnych grup wiekowych i dostosowane do indywidualnych zainteresowań. Podczas dwóch tygodni uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnorodnych zajęciach i warsztatach muzycznych, plastycznych, teatralnych i seansach kinowych. Swoją ofertę przygotowały miejskie biblioteki, instytucje kulturalne, fundacje i stowarzyszenia.

Na dzieci i młodzież czekają treningi karate, taekwondo, warsztaty żonglerskie, gimnastyczno-akrobatyczne, odkryte lodowisko (Biały Orlik) i szkolne pływalnie. Po wysiłku można będzie zmierzyć się w pojedynku szachowym, wybrać się na spacer po Lublinie albo wziąć udział w zimowej grze miejskiej. Ferie to doskonały czas na poznanie historii swojego miasta, dlatego polecamy warsztaty turystyczno-krajoznawcze. Dobrze zagospodarować wolny czas pozwoli oferta półkolonii – do wyboru są zajęcia taneczne, sportowe i artystyczne. Miłośnicy twórczości mogą zapisać się na warsztaty kreatywne i kulinarne.

Zapisy na „Zimę w mieście 2020” prowadzone są bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Miejsc jest sporo, ale chętnych nigdy nie brakuje, więc warto się spieszyć, aby wziąć udział w wybranych zajęciach. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć, warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej www.zima.lublin.eu.