W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Termin potwierdzenia woli przyjęcia dzieci przedszkoli

Termin potwierdzenia woli przyjęcia dzieci przedszkoli
18.06.202110:50

Przypominamy rodzicom dzieci przyjętych do przedszkoli podczas rekrutacji uzupełniającej, o tym, że do 24 czerwca, do godz. 15.00 mają czas na potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do wybranej placówki.

Rodzice, których dzieci zakwalifikowały się do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, powinni potwierdzić wolę przyjęcia dziecka. Mogą to zrobić osobiście w wybranej placówce lub elektronicznie. Dokument potwierdzenia można pobrać z witryny kandydata, a następnie wydrukować, wypełnić i dostarczyć do przedszkola, do którego dziecko się zakwalifikowało. Potwierdzenie woli można także złożyć za pomocą profilu ePUAP - wystarczy do tego podpis jednego rodzica. Trzecią formą potwierdzenia woli jest dołączenie skanu dokumentu po zalogowaniu na konto kandydata w systemie Nabór Vulcan. Szczegóły procedury potwierdzenia woli w systemie znajdują się w instrukcji.