W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Upływa czas na potwierdzenie przyjęcia dziecka do przedszkola

Upływa czas na potwierdzenie przyjęcia dziecka do przedszkola
15.04.202111:58

Przypominamy, że do 16 kwietnia, do godz. 15.00 rodzice dzieci przyjętych do przedszkoli mają czas na potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do wybranej placówki.

Rodzice, których dzieci zakwalifikowały się do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, powinni potwierdzić wolę przyjęcia dziecka. Mogą to zrobić osobiście w wybranej placówce lub elektronicznie. Dokument potwierdzenia można pobrać z witryny kandydata, a następnie wydrukować, wypełnić i dostarczyć do przedszkola, do którego dziecko się zakwalifikowało. Potwierdzenie woli można także złożyć za pomocą profilu ePUAP - wystarczy do tego podpis jednego rodzica. Trzecią formą potwierdzenia woli jest dołączenie skanu dokumentu po zalogowaniu na konto kandydata w systemie Nabór Vulcan. Instrukcja dotycząca potwierdzania woli w systemie znajduje się tutaj.