W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wygodne korzystanie z NAPRAWMY TO na smartfonie

06.06.201911:09

Serwis Naprawmyto.pl został lepiej dostosowany do urządzeń mobilnych, dzięki czemu możliwe jest wygodniejsze korzystanie ze strony na smartfonie, nie wymagające instalowania dedykowanej aplikacji.

Nowa wersja NaprawmyTo.pl została wykonana zgodnie z technologią PWA (Progressive Web Apps). W związku z tym stara aplikacja, która stała się niekompatybilna z nowymi systemami operacyjnymi została wyłączona.

Jak uruchomić stronę na smartfonie?

Android

W przypadku używania telefonu z systemem Android wystarczy za pomocą przęglądarki Chrome w swoim smartfonie wpisać adres www.naprawmyto.pl. Następnie po załadowaniu się strony wybrać rozwijaną listę opcji za pomocą ikony i wybrać z niej pozycję Dodaj do ekranu głównego. W rezultacie wśród aplikacji na Twoim telefonie pojawi się ikona po kliknięciu, której będzie się uruchamiał serwis.

iOS

W przypadku używania telefonu z systemem iOS wystarczy za pomocą przęglądarki Safari w swoim iphonie wpisać adres www.naprawmyto.pl. Następnie po załadowaniu się strony wybrać z dolnego menu przegladarki pozycję oznaczoną ikoną i wybrać z listy pozycję Do ekranu początk. W rezultacie wśród aplikacji na Twoim telefonie pojawi się ikona po kliknięciu, której będzie się uruchamiał serwis.

NaprawmyTo