W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Konkurs „EKO zbiórka 2019”

26.04.201908:27

Zbieraj zużyte opakowania plastikowe PET oraz puszki aluminiowe po napojach i wrzuć do  specjalnie przeznaczonych do tego automatów, znajdujących się w centrum handlowym E.Leclerc przy ul. Tomasza Zana 19 w Lublinie. W ramach konkursu „EKO zbiórka 2019” przewidziane są nagrody w postaci bonów zakupowych.

W grudniu 2012 roku Urząd Miasta Lublin zakupił dwa automaty służące do zbiórki zużytych opakowań plastikowych PET i puszek aluminiowych po napojach. Akcja zbiórki zużytych opakowań ma zmniejszyć ilość odpadów, które trafiają na składowisko. Automaty znajdują się przy wejściu do centrum handlowego E.Leclerc przy ul. Tomasza Zana 19 w miejscach łatwo dostępnych, o dużym natężeniu ruchu pieszego, gdzie każdy może wrzucić zgromadzone opakowania, wspierając w ten sposób lokalny recykling.

Zasady konkursu „EKO zbiórka 2019”
W celu wzięcia udziału w Konkursie, należy dostarczyć do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin z siedzibą ul. T. Zana 38, 20-601 Lublin (w przypadku wysyłki pocztą decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Lublin) deklarację przystąpienia do konkursu wraz z kuponami, jakie dotychczas zostały zgromadzone podczas akcji zbiórki zużytych opakowań po napojach przy pomocy automatów TOMRA UNO zlokalizowanych w C.H. E. Leclerc.
Deklarację oraz kupony można przekazywać w dwóch turach:

  • do 17 czerwca 2019 r.; 
  • do 15 października 2019 r. 

Komisja konkursowa sprawdzi zgodność dostarczonych kuponów z zadeklarowaną ilością i przyzna dodatkowe punkty za prawidłowe odpowiedzi udzielone na pytania w części quizowej deklaracji.

Uczestnicy, którzy uzyskają największą ilość punktów, zostaną zaproszeni telefonicznie lub mailowo do odbioru nagród.

Uczestnicy, którym nie zostaną przyznane nagrody, będą mogli zgłosić się do Wydziału Ochrony Środowiska po zwrot kuponów i będą mogli ubiegać się o przyznanie nagrody w kolejnej turze Konkursu. Nagrody przyznawane zwycięzcom to bony zakupowe do centrum handlowego E. Leclerc.

Nagrody będą wydawane na stoisku Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin w Centrum Handlowym E.Leclerc przy ul. Zana w następujących terminach:

  • 19 lipca 2019 r. - w godzinach 10.00 – 14.00; 
  • 13 listopada 2019 r. - w godzinach 10.00 – 14.00. 

Partnerem konkursu i fundatorem części nagród jest E.Leclerc, który włącza się w różne proekologiczne inicjatywy organizowane przez miasto.

Deklaracja przystąpienia do konkursu znajduje się poniżej. Regulamin i zarządzenia dotyczące organizacji konkursu znajdują się w zakładce Konkurs EKO zbiórka

Pliki do pobrania

Zarządzenie Prezydenta Miasta Lublin zalacznik do regulaminu deklaracja przystapienia do konkursu.pdf
Zarządzenie Prezydenta Miasta Lublin w sprawie zatwierdzenia Regulaminu konkursu oraz powołania Komisji Konkursowej konkursu EKO zbiórka 2019 - Deklaracja przystąpienia do konkursu

logo ekolublin

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Gra Super Eko

Akcja Moje Miasto to też Twój dom