W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs Hura Makulatura rozstrzygnięty!

Konkurs Hura Makulatura rozstrzygnięty!
30.11.201513:48

Tegoroczna V edycja konkursu „Hura Makulatura” została rozstrzygnięta. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu odbyło się 7 grudnia w Trybunale Koronnym z udziałem Artura Szymczyka - Zastępcy Prezydenta ds. Inwestycji i Rozwoju, Marty Smal-Chudzik – Dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Wiesława Piątkowskiego – Zastępcy Dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska oraz Elżbiety Małek z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 2980 dzieci z 28 placówek. Łącznie zebrano 86203,20 kg makulatury.

Nagrody w postaci tablic multimedialnych i projektorów dla laureatów konkursu zostały zakupione przy dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Wyróżnieni uczniowie, którzy uzbierali powyżej 350 kg makulatury, zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez Wydział Ochrony Środowiska były pokazy z wykorzystaniem makulatury i efektownych urządzeń fizycznych.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym oraz dziękujmy uczniom, nauczycielom i rodzicom, wspierającym dzieci za pomoc i zaangażowanie.  

Przypominamy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu:

W kategorii Przedszkola:

  • I miejsce: Przedszkole nr 47 w Lublinie
  • II miejsce: Przedszkole nr 16 w Lublinie
  • III miejsce: Przedszkole nr 81 w Lublinie

W kategorii Szkoły:

  • I miejsce: Technikum nr 2 w Lublinie
  • II miejsce: Gimnazjum Specjalne nr 22 w Lublinie
  • III miejsce: Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Skrzydła”

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNYCH EDYCJACH.

Więcej informacji w zakładce Konkurs Hura Makulatura 

ekoLublin logo

Baner Wyszukiwarka odpadów - na pierwszym tle cztery pojemniki na odpady w kolorach żółtym, zielonym, niebieskim i brązowym

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie