W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nowe gadżety w ramach zbiórki opakowań po napojach w automatach

07.02.201814:32

Z przyjemnością informujemy, że do C.H. E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana 19 trafiła nowa pula gadżetów, które zostaną wykorzystane w ramach systemu zachęt dla mieszkańców Lublina, korzystających z automatów do zbiórki opakowań po napojach.

Zakupione przez Urząd Miasta Lublin w 2012 roku automaty znajdują się przy wejściu do centrum handlowego E.Leclerc, w miejscu łatwo dostępnym, o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Osoby które posiadają kupony za oddane odpady będą mogły odebrać w biurze obsługi klienta centrum handlowego E.Leclerc upominki zgodnie z poniższym systemem punktacji:

  • zgniatarka do butelek PET i puszek - za 350 pkt,
  • kubek z logo ekoLublin - za 300 pkt,
  • torba lniana „nowy system” - za 200 pkt,
  • pojemnik biurowy w kształcie kosza - za 100 pkt,
  • zestaw ołówków „nowy system” - za 50 pkt
  • smycz na szyję „nowy system” - za 30 pkt,

Ilość gadżetów jest ograniczona.
Dodatkową pulę upominków przewiduje E.Leclerc.

Z uwagi na stałe rosnące zainteresowanie automatami oraz chęć docenienia możliwie największej ilości osób zaangażowanych w selektywną zbiórkę zużytych opakowań po napojach zwracamy się z prośbą do podmiotów, instytucji, przedsiębiorców, którzy chcieliby wpierać nasze działania poprzez włączenie się do uatrakcyjnienia systemu zachęt dla mieszkańców Lublina. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin - tel. 81 466-26-40, ul. Zana 38.

baner_nowy_system_segregacji

Baner_azbest

baner_miejsca_dla_ciebie