W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Odbiór poświątecznych choinek

Odbiór poświątecznych choinek
07.01.201608:56

Odbiór poświątecznych choinek z terenu nieruchomości zamieszkałych realizowany będzie zgodnie z zasadami odbioru odpadów wielkogabarytowych w formie wystawki.

Odpady wielkogabarytowe odbierane są zgodnie z harmonogramem w styczniu i w lutym, jednak wymagane jest indywidualne zgłoszenie zapotrzebowania odbioru tych odpadów do przedsiębiorcy świadczącego usługę odbioru odpadów z nieruchomości na formularzu elektronicznym lub telefonicznie nie później niż 3 dni przed ustalonym terminem, wynikającym z harmonogramu. Terminy wywozu odpadów dostępne są na stronach internetowych Kom-Eko i Sita Wschód.

Na terenie miasta Lublina funkcjonuje Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOK, do którego wszyscy właściciele nieruchomości zamieszkałych, niezależnie od sektora w jakim położona jest ich nieruchomość, mogą samodzielnie, nieodpłatnie dostarczyć określone rodzaje odpadów, w tym odpady zielone i poświąteczne choinki. W PSZOK odpady przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00.

Lokalizacja PSZOK:

ul. Metalurgiczna 17a
obsługiwany przez
Kom-Eko S.A.
tel. 81 748-86-52
e-mail:

ekoLublin logo

Baner Wyszukiwarka odpadów - na pierwszym tle cztery pojemniki na odpady w kolorach żółtym, zielonym, niebieskim i brązowym

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie