W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF WYNIKI I TURY KONKURSU "EKO ZBIÓRKA 2018"

08.10.201810:46

W związku z rozstrzygnięciem I tury konkursu "EKO zbiórka 2018" organizowanego przez Urząd Miasta Lublin, dnia 28 września odbyło się wręczenie nagród 20 laureatom.

Stoisko promocyjne obsługiwane przez pracowników Wydziału Ochrony Środowiska zlokalizowane było w Centrum Handlowych E.Leclerc przy ul. T. Zana, które będąc Partnerem konkursu ufundowało trzy nagrody. Pozostałe nagrody zapewnił Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin, a ich zakup został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. 

Klasyfikacja głównych laureatów I tury konkursu "EKO zbiórka 2018" przedstawia się następująco:

I miejsce – Małgorzata Kormańska (6070 punktów) 

II miejsce – Małgorzata Pietrzyk (5910 punktów) 

III miejsce – Dorota Gugała (5149 punktów), 

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody w postaci drobnego sprzętu AGD. 

Na stoisku Wydziału Ochrony Środowiska UM Lublin na wszystkich odwiedzających czekały przygotowane atrakcje w postaci gier i quizów. Każdy uczestnik zabaw ekologicznych otrzymał upominek. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i dało okazję do poszerzenia wiedzy o obowiązujących w Lublinie zasadach selektywnej zbiórki odpadów, prawidłowych zachowaniach w przypadku spotkania dzikich zwierząt czy też o ochronie powietrza.

Przypominamy, że konkurs "EKO zbiórka 2018" trwa nadal. Na deklaracje i kupony czekamy do 15 listopada. 

baner_nowy_system_segregacji

Baner_azbest

baner_miejsca_dla_ciebie