W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zagłosuj na Lublin jako "Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce"

Zagłosuj na Lublin jako "Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce"
22.08.201609:04

Miasto Lublin bierze udział w plebiscycie organizowanym przez Terra Flower Power na "Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce". Każdego dnia można oddać jeden głos, głosować może każdy kto odwiedzi stronę internetową organizatora. Głosowanie będzie trwało od 1 do 29 sierpnia 2016.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 30 sierpnia br. o godzinie 10:00. Nagroda za zdobycie I miejsca to kwietnik kaskadowy Kaskada H2000, drugie miejsce to donica Gianto 120, a dla zdobywcy III miejsca nagrodą jest bon o wartości 1000 zł do wykorzystanie na zakup produktów firmy Terra Group.

Głosowanie jest dobrowolne, nie wymaga upowszechniania żadnych danych, logowania się itp. Wystarczy od 1 sierpnia br. (od godziny 10:00) wejść na strone internetową organizatora i oddać swój głos na Miasto Lublin.

ekoLublin logo

Baner Wyszukiwarka odpadów - na pierwszym tle cztery pojemniki na odpady w kolorach żółtym, zielonym, niebieskim i brązowym

baner_kompostowanie

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie