W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konkurs Eko Zbiórka

Konkurs Eko Zbiórka 2020

Akcja zbiórki butelek PET i aluminiowych puszek po napojach przy pomocy automatów TOMRA UNO od lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Uczestnicy akcji mogą wziąć teraz udział w konkursie organizowanym od kilku lat przez Miasto Lublin i Centrum Handlowe E. Leclerc przy ul. Zana. Nagrodą są bony zakupowe. Ideą konkursu jest promowanie selektywnej zbiórki odpadów, recyklingu i tym samym zmniejszenie ilości odpadów, które trafiają na składowisko.

Żeby wziąć udział w konkursie, zebrane podczas oddawania opakowań kupony wraz z wypełnioną deklaracją przystąpienia do konkursu należy złożyć do 30 października w dowolnym BOM-ie lub wysłać pocztą do Wydziału Ochrony Środowiska UM Lublin, ul. Tomasza Zana 38.

Ponadto, w deklaracji znajduje się zestaw pytań dotyczących zasad selektywnej zbiórki odpadów. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi zwiększa pulę punktów i szansę na otrzymanie nagrody.

Uczestnicy konkursu z największą ilością punktów, otrzymają zaproszenie do odbioru nagród. Osoby, którym nie zostaną przyznane nagrody, będą mogły zgłosić się do Wydziału Ochrony Środowiska po zwrot kuponów i wykorzystać je w kolejnej turze konkursu. Nagrodą w konkursie jest min. 20 bonów zakupowych do wykorzystania w Centrum Handlowym E. Leclerc. Fundatorem nagród jest współorganizator konkursu EKO zbiórka 2020 spółka Lublindis Polska.

Automaty zlokalizowane na terenie Centrum Handlowego E. Leclerc przy ul. Zana odwiedzane są codziennie. Każdego dnia trafia do nich średnio 536 butelek, za które wydawane są kupony.

Do pobrania

ekoLublin logo

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Gra Super Eko

Akcja Moje Miasto to też Twój dom