W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konkurs Eko Zbiórka

Konkurs Eko Zbiórka 2022

W związku z dużym zaangażowaniem mieszkańców Lublina w poprzednie akcje zbiórki zużytych opakowań PET i puszek aluminiowych po napojach Miasto Lublin oraz Centrum Handlowe E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana w Lublinie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Konkursu EKO zbiórka. Nagrodami w Konkursie są bony zakupowe do wykorzystania w Centrum Handlowym Tomasza Zana.

Podobnie jak w ubiegłym roku, aby wziąć udział w Konkursie, należy zebrane, niezgniecione, opakowania po napojach w postaci butelek PET i aluminiowych puszek zutylizować w automatach zlokalizowanych na terenie Centrum Handlowego E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana. Uzyskane podczas oddawania opakowań kupony wraz z wypełnioną Deklaracją przystąpienia do konkursu należy złożyć do 28 października br. w dowolnym Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin lub wysłać pocztą do Wydziału Ochrony Środowiska, ul. Tomasza Zana 38. W deklaracji znajduje się zestaw pytań dotyczących ochrony powietrza przed zanieczyszczeniami oraz prawidłowej segregacji odpadów komunalnych. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi zwiększa pulę punktów i szansę na otrzymanie nagrody.

Nagrody otrzymają uczestnicy z największą liczbą punktów zsumowanych z zebranych kuponów oraz z części quizowej Deklaracji. Należy jednak pamiętać, że każdy uczestnik konkursu z kuponów za zbiórkę opakowań może otrzymać maksymalnie 5000 punktów. W przypadku osób, które zgromadzą większą liczbę punktów do wyliczeń zostanie przyjęta liczba 5000, a kupony o wartości przekraczającej ten próg nie będą brane pod uwagę. Nie będzie też możliwy ich zwrot.

Osoby, którym nie zostaną przyznane nagrody, będą mogły zgłosić się do Wydziału Ochrony Środowiska po zwrot kuponów i wykorzystać je w kolejnej edycji konkursu.

Nagrody dla laureatów tegorocznej edycji zapewnią Centrum Handlowe E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana w Lublinie oraz Urząd Miasta Lublin.

Do pobrania

ekoLublin logo

Baner Wyszukiwarka odpadów - na pierwszym tle cztery pojemniki na odpady w kolorach żółtym, zielonym, niebieskim i brązowym

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie