W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Marka EkoLublin - System Identyfikacji Wizualnej

Urząd Miasta Lublin prowadzi regularne działania proekologiczne mające na celu promocję Lublina jako miasta przyjaznego środowisku budującego świadomość ekologiczną mieszkańców. W tym celu w 2011 roku została opracowana marka EkologicznyLublin, która ma pomóc w lepszym komunikowaniu społeczeństwa o podejmowanych inicjatywach. Efektem podejmowanych działań z zakresu edukacji ekologicznej jest rosnący poziom świadomości mieszkańców w kwestiach dotyczących ochrony środowiska oraz angażowanie się mieszkańców w działania podejmowane na rzecz poprawy stanu czystości naszego miasta.

Marka EkoLublin - System Identyfikacji Wizualnej - loga

Istotną kwestią w realizacji działań edukacyjno-informacyjnych jest jest stosowanie ujednoliconej linii przekazu przy użyciu Systemu Identyfikacji Wizualnej, stworzonego na potrzeby działań promocyjnych marki, określającego zasady konstrukcji znaku, dopuszczalne formy i warianty Stosowanym w komunikacji znakiem graficznym jest logotyp ekoLublin, który stanowi własność Miasta Lublin, i stosowany łącznie z logo "Lublin. Miasto Inspiracji." służy jako wsparcie dla komunikacji marki EkologicznyLublin i służy jej rozpoznawalności.

Szczegółowe zasady użycia znaku zawarte są w Systemie Identyfikacji Wizualnej marki EkologicznyLublin dostępnym w plikach załączonych poniżej.

Użycie logo EkoLublin łącznie z logo marki "Lublin. Miasto Inspiracji" KAŻDORAZOWO wymaga konsultacji z referatem ds. marketingu miasta - marketing@lublin.eu. Wynika to z faktu stosowania go tylko w komunikacji projektów zgodnych ze strategią marki "Lublin. Miasto Inspiracji".

Logo "Lublin Miasto Inspiracji" 

Działania realizowane w ramach projektów z budżetu obywatelskiego dodatkowo powinny być oznakowane logotypem BO, którego znak oraz przewodnik oznakowania znajdują się poniżej.

Do pobrania

ekoLublin_SIW_cz_1.pdf
Marka EkoLublin - SIW cz. 1
ekoLublin_SIW_cz_2.pdf
Marka EkoLublin - SIW cz. 2
ekoLublin_SIW_cz_3.pdf
Marka EkoLublin - SIW cz. 3
ekoLublin_SIW_cz_4.pdf
Marka EkoLublin - SIW cz. 4
ekoLublin_znak.cdr
Marka EkoLublin - znak
ekoLublin_znak.pdf
Marka EkoLublin - znak
BO_Oznaczenie_projekty_inwestycyjne.pdf
Budżet Obywatelski - oznaczenie projektów inwestycyjnych
BO_Oznaczenie_projekty_miekkie.png
Budżet Obywatelski - oznaczenie projektów miękkich
BO_Przewodnik_oznakowania.pdf
Budżet Obywatelski - przewodnik oznakowania

logo ekolublin