W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Akcja sterylizacja

AKCJA STERYLIZACJA 2023

Dzięki środkom pochodzącym z IX edycji budżetu obywatelskiego w 2023 roku będzie możliwa realizacja działań, mających na celu opiekę nad zwierzętami oraz przeciwdziałanie bezdomności zwierząt. Kontynuowana będzie akcja bezpłatnego czipowania psów oraz kastracji kotów wolno żyjących oraz psów i kotów właścicielskich. W akcji będą mogły wziąć udział osoby, które zamieszkują na terenie Lublina i tu utrzymują swoje zwierzęta oraz opiekunowie kotów wolno żyjących, bytujących na terenie naszego miasta.

Wykaz lecznic weterynaryjnych, w których wykonywane będą zabiegi zostanie podany do wiadomości niezwłocznie po wyłonieniu wykonawców. Akcja rozpocznie się w pierwszym kwartale bieżącego roku.

Przypominamy, że w ubiegłym roku w ramach projektu z VIII edycji budżetu obywatelskiego pn.: „Zwierzokracja – nie dla bezdomności i cierpienia zwierząt, tak dla odpowiedzialności ich opiekunów” zaczipowano 193 psy, wykastrowano 166 psów i 124 koty właścicielskie oraz 293 koty wolno żyjące.

ekoLublin logo

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Akcja Moje Miasto to też Twój dom