W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Oszczędności

RAZEM TANIEJ

Dzięki wytężonej pracy i wspólnej dobrej woli wielu podmiotów z powodzeniem utworzono grupę zakupową w celu wspólnego przetargu na dostawę energii elektrycznej. Do grupy należą miejskie spółki, obiekty sportowe, biblioteki, instytucje kultury, transport publiczny, Straż Pożarna i sam Urząd Miasta Lublin. Energetyczna grupa zakupowa to :

  • 1700 punktów poboru energii elektrycznej!
  • 51,5 GWh energii!

Duży może więcej! Dzięki korzystnym stawkom na dostawy energii elektrycznej rachunki za prąd dla Lublina są mniejsze.

TYLE ILE POTRZEBA

Monitoring i optymalizacja.

Koszty rachunków za energię elektryczną składają się nie tylko ze zużycia ale także z różnorodnych opłat stałych. Wielu z nich nie można uniknąć, ale Zespół Biura Zarządzania Energią dba by nie płacić za nadmiarową moc zamówioną. Optymalizacja wielkości zamawianej mocy pozwala precyzyjnie dopasować moc umowną do realnego zapotrzebowania danego obiektu. To co wydaje się proste w skali jednego gospodarstwa domowego trzeba zwielokrotnić do setek obiektów i tysięcy punktów poboru energii. Efektem jest zmniejszenie kosztów stałych i oszczędność energii a zatem ulga dla klimatu dzięki uniknięciu emisji gazów cieplarnianych.

ekoLublin logo

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Gra Super Eko

Akcja Moje Miasto to też Twój dom