W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Założenia do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe

Zgodnie z art.18 ust.1 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do zadań własnych gminy w zakresie zaopatrzenia w energię elektryczną, ciepło i paliwa gazowe należy m. in. planowanie i organizacja zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze gminy. W/w ustawa nakłada obowiązek opracowania projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe oraz ich aktualizacji.

W dniu 26 września 2002 r. Rada Miasta Lublin uchwałą nr 1689/LV/2002 przyjęła założenia do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Lublin. 

,,Aktualizacja założeń do przyjętego planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Lublin” została sporządzona przez Politechnikę Lubelską Projekt dokumentu został wyłożony do publicznego wglądu. w dniach od 30 stycznia 2015 r. do 19 lutego 2015 r. W czasie wyłożenia osoby i jednostki organizacyjne zainteresowane zaopatrzeniem w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze gminy miały prawo składać wnioski, zastrzeżenia i uwagi do projektu założeń.

baner_nowy_system_segregacji

Baner_azbest

baner_konkurs_ASF_Urz_marszalk

baner_miejsca_dla_ciebie