W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Działania prozdrowotne w roku 2020

Działania prozdrowotne w roku 2020

Zapraszamy do aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”

Narodowy Fundusz Zdrowia rozpoczyna cykl profilaktyczno – edukacyjny, pod tytułem „8 tygodni do zdrowia”, zachęcający Polaków do korzystania z gotowych do przeprowadzenia treningów opracowanych wspólnie przez lekarza, trenera, fizjoterapeutę i psychologa.

Ćwiczenia mają na celu praktyczną aktywizację społeczną Polaków w zakresie regularnej aktywności fizycznej, połączonej z racjonalną dietą oraz higieną stylu życia. Wypracowanie nawyku regularnej właściwej aktywności fizycznej, tak w grupie osób ogólnie zdrowych, jak i z chorobami przewlekłymi (otyłość, cukrzyca, nadciśnienie) zwłaszcza w czasie pandemii jest szczególnie istotnym warunkiem budowania odporności organizmu.

Program profilaktyczno-treningowy „8 tygodni do zdrowia”, będzie publikowany na kanale YT Akademii NFZ, w każdy wtorek, przez kolejne dwa miesiące.

Szczegóły w załączonym poniżej plakacie.

Do pobrania