W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

3. Kongres „Zdrowie Polaków” 2021

3. Kongres „Zdrowie Polaków” 2021
25.10.202110:26

W rozpoczynającym się dzisiaj (25 października) Kongresie Zdrowie Polaków”, weźmie udział Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych. Kongres „Zdrowie Polaków” 2021 odbędzie się pod hasłem „Zdrowie Polaków, zdrowie każdego z nas to największy kapitał i największa inwestycja na przyszłość”. Głównym celem tegorocznego Kongresu będzie pokazanie współczesnych możliwości medycyny oraz wskazanie różnych strategii działania dla instytucji państwowych, samorządowych, naukowych, klinicznych oraz grup ekspertów, organizacji pacjentów, które miały, mają, a w szczególności będą miały wpływ na kondycję naszego społeczeństwa, budowanie w nim postaw prozdrowotnych i wspieranie solidarności międzypokoleniowej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.kongres-zdrowiepolakow.pl, gdzie znajduje się aktualizowany na bieżąco program, informacje na temat uczestników oraz relacje i nagrania z poprzednich edycji Kongresu.