W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla Seniorów

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla Seniorów
14.09.201513:00

W 42 przychodniach na terenie Lublina można zaszczepić się przeciwko grypie. Program szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób powyżej 65 roku życia realizowany jest w ramach działań z zakresu profilaktyki zdrowotnej na rzecz lubelskich seniorów. Prezentujemy listę przychodni, w których realizowane są szczepienia.

Program realizowany będzie do momentu wyczerpania szczepionek, nie dłużej jednak niż do 15 grudnia 2015 r. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do przychodni realizacjących szczepienia, bez względu na to do jakiego podmiotu leczniczego zapisany jest pacjent. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczepienia wykonywane są w 42 przychodniach na terenie Miasta Lublin i w całości finansowane ze środków budżetu miasta.

Lista przychodni znajduje się w załączeniu.