W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatny program profilaktyczny "Profilaktyka boreliozy wśród osób z województwa lubelskiego"

Bezpłatny program profilaktyczny "Profilaktyka boreliozy wśród osób z województwa lubelskiego"
22.10.202111:53

Zachęcamy do udziału w programie profilaktycznym realizowanym przez Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych Pracodawców - "Profilaktyka boreliozy wśród osób z województwa lubelskiego".

Celem programu jest wykrycie osób chorych na boreliozę i szybkie włączenie ich do leczenia. Prawidłowo rozpoznana borelioza jest chorobą wyleczalną.

Udział w programie obejmuje badanie przesiewowe poziomu przeciwciał przeciwko Borrelia burgdorferi metodą Elisa oraz rozwiązanie krótkiej ankiety dotyczącej wiedzy na temat boreliozy. W razie wystąpienia dodatniego wyniku badany przechodzi do etapu 2 - oceny poziomu przeciwciał metodą Western blot oraz etapu 3 - konsultacji lekarskiej, a w razie potrzeby wdrożenia leczenia.

Całość badań profilaktycznych jest bezpłatna. Badania odbywają się w placówce CM Luxmed ul. Orkana 7 Lublin, w gabinecie nr 30, w dniach pon.-czw. godziny 8:00-18:00 oraz pt. 8:00-13:00. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Do badania nie trzeba być na czczo.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości badań!