W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Finał wakacyjnych badań w ramach programu „Jedz z Głową”

Finał wakacyjnych badań w ramach programu „Jedz z Głową”
02.09.202011:34

Wakacyjne badania prowadzone przez Fundację Medicover  w ramach Programu „Jedz z Głową” zostały zakończone. W sumie wzięło w nich udział 262 uczniów. 

Uczniom w ramach badań zmierzono ciśnienie tętnicze, obwody ciała oraz sprawdzono  masę i skład ciała na wadze do bioimpedancji , która pokazuje procentową ilość tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej oraz  wody w organizmie.

Wartością dodaną była możliwość sprawdzenia jak nasi najmłodsi zmienili się od marca 2020 roku,  czyli od wybuchu epidemii COVID-19. Rodzice zwracali uwagę, że ten czas był dla nich samych i dzieci bardzo trudny i nie pozostał bez konsekwencji dla masy ich ciała i wydolności fizycznej.

Miasto Lublin i Fundacja Medicover  pragnie podziękować za miłe przyjęcie szkołom podstawowym, które udostępniły  do badań swoje gabinety, mimo okresu wakacyjnego. Były to:

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im.  Józefa Czechowicza,
  • Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego,
  • Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego ,
  • Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego,
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II.

Bez wsparcia Dyrektorów szkół badania nie mogłyby się odbyć 😊

Ale to nie koniec Programu! 😊

Miasto Lublin wspólnie z Fundacja Medicover  kontynuują działania w ramach Programu „Jedz z Głową” – przed nami webinaria dla rodziców i dzieci oraz kolejne badania uczniów klas 1,2 i 3 szkół podstawowych.

Więcej informacji pod adresem:
agnieszka.skowrońska@medicover.pl