W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.

Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.
13.10.201707:59

W związku z rozpoczęciem prac nad projektem Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r. informuje się zainteresowane podmioty o możliwości zgłaszania propozycji dotyczących zadań i działań planowanych do realizacji w ramach przyszłorocznego Programu.

Propozycje można składać na piśmie w sekretariacie Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 20 w Lublinie od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30  lub przesyłać drogą elektroniczną na adres: w terminie do dnia 20 października 2017 r.   

Tekst Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2017 r. dostępny jest na stronie internetowej Miasta Lublin w zakładce Mieszkańcy/Zdrowie/Uzależnienia i przemoc w rodzinie/Alkohol/Akty prawne.