W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kampania Zadbaj o słuch - bądź w kontakcie ze światem

16.08.201913:56

Wydział Zdrowia i Profilaktyki informuje uprzejmie o Ogólnopolskiej Kampanii Wspierania Dzieci z Wadami Słuchu.

Dlaczego to takie ważne?
W ramach Kampanii zapraszamy na bezpłatne badania słuchu osoby powyżej 60 roku życia. Zachęcamy do brania udziału w badaniach i przekazywania informacji swoim bliskim, ponieważ wykonując badanie słuchu wspieramy lokalne ośrodki edukacyjno-rehabilitacyjne, które zajmują się opieką nad dziećmi niedosłyszącymi oraz  Fundację Echo, która pomaga w rozwoju dzieciom z wadą słuchu.
Za każde jedno badanie, czyli bezpłatne badanie słuchu jednej osoby pow. 60 roku życia firma ACS Słuchmed przekazuje 10 zł (dziesięć złotych) ww. instytucjom.

Ja umówić się na badanie?
Wystarczy zarezerwować wizytę pod numerem tel. 814 714 004, pod adresem mailowym:zbadajsluch@sluchmed.pl lub osobiście w jednym z oddziałów Słuchmed w najbliższej okolicy. W  Lublinie znajduje się 7 oddziałów Słuchmed.
Uwaga: podczas rejestracji należy podać hasło „ZADBAJ O SŁUCH”.