W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konferencja „Szkolne wyzwania dla zdrowego odżywiania”

Konferencja „Szkolne wyzwania dla zdrowego odżywiania”
26.08.202113:11

W dniu 24 sierpnia 2021 r. w Centrum Kultury w Lublinie odbyła się konferencja pt. „Szkolne wyzwania dla zdrowego odżywiania” podsumowująca cykl szkoleń dla kadry odpowiedzialnej za żywienie zbiorowe w szkołach. Konferencja została zorganizowana w ramach Programu „Jedz z głową”, realizowanego przez Fundację Medicover.

Uczestnikami konferencji byli dyrektorzy szkół biorących udział w programie oraz pracownicy stołówek szkolnych.

Podczas konferencji zaprezentowano wyniki ewaluacji w zakresie prawidłowego opracowywania jadłospisów szkolnych oraz wręczono dyplomy zwycięskim placówkom w konkursie na najlepszy jadłospis. Uczestnicy spotkania wzięli również udział w warsztatach kulinarnych, które pozwoliły na praktyczne zastosowanie zdobytej podczas szkoleń wiedzy dotyczącej przygotowywania zdrowych posiłków dla dzieci i młodzieży.

Miłym akcentem na zakończenie konferencji była wspólna degustacja przygotowanych potraw.

W załączeniu prezentujemy przepisy kulinarne na dania przygotowywane podczas części warsztatowej spotkania. Zachęcamy Państwa do skorzystania z propozycji podczas sporządzania zdrowych posiłków.

Fotorelacja z wydarzenia poniżej

Pliki do pobrania