W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs „Obiad z głową” organizowany w ramach programu „Jedz z Głową”

Konkurs „Obiad z głową” organizowany w ramach programu „Jedz z Głową”
29.04.202115:10

Serdecznie zapraszamy pracowników kuchni i stołówek szkolnych biorących udział w programie „Jedz z Głową” do udziału w konkursie: „Obiad z Głową”.

Celem konkursu jest wyłonienie placówki najlepiej  planującej i przygotowującej posiłki dla uczniów. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny przesyłać koordynatora projektu "Jedz z Głową" na adres mailowy jolanta.karwat@medicover.pl jeden jadłospis dekadowy tj. obejmujący 10 kolejnych dni, który został zrealizowany w placówce w okresie od 01.02.2021 r. do 31.03.2021 r.

Jednocześnie informujemy, że organizator konkursu przedłuża termin nadsyłania jadłospisów do dnia 15.05.2021 r. Termin rozstrzygnięcia konkursu pozostaje bez zmian tj. 31.05.2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Aktualny regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Pliki do pobrania