W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Licytacja obrazów w Labiryncie - dochód na odbudowę DPS przy ul. Głowackiego

Licytacja obrazów w Labiryncie - dochód na odbudowę DPS przy ul. Głowackiego
24.09.201912:30

27 września o godz. 18:00 w Galerii Labirynt przy ul. ks. J. Popiełuszki 5 odbędzie się licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie odbudowy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Głowackiego. Prace, które będą sprzedawane podczas licytacji, można już teraz oglądać w Galerii Labirynt na wystawie „Dużo Pracy”.

Prezentowane są obrazy i rysunki, które powstawały w pracowni plastycznej Domu Pomocy Społecznej prowadzonej przez Janusza Padzińskiego. Rysunki te zdobiły korytarze DPS-u. Niektóre z nich były też pokazywane na wystawach w Galerii Labirynt. Wyraźnie zaznaczają się tematy konsekwentnie przepracowywane przez autorów i autorki, tworzące unikalne, wieloelementowe cykle.

Prac na sprzedaż jest blisko pięćdziesiąt. Do licytacji chcemy wybrać spośród nich te, które najbardziej podobają się publiczności. Dlatego też na wszystkie osoby odwiedzające wystawę, w księgarni Galerii Labirynt czekają specjalne naklejki, które można przykleić pod wybranymi pracami. Naklejki będzie można przyklejać do ostatniej chwili przed licytacją.

Autorzy i autorki prac:  Anna Imgront, Jarosław Kamiński, Jan Kurowski, Janusz Mach, Stanisław Rydzewski, Stanisław Śliwiński, Anna Zygar.

Wydarzenie poprowadzi: Józef Szopiński. Licytacja będzie tłumaczona na polski język migowy przez Ewelinę Lachowską.

Więcej informacji: www.labirynt.com

Kontakt: / +48 81 466 59 20 wewn. 32

Organizatorzy: Galeria Labirynt, Miasto Lublin