W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Lubelskie Dni Autyzmu
22.04.202209:24

W ramach wydarzeń zorganizowanych z okazji Lubelskich Dni Autyzmu w dniu 7 kwietnia 2022 r., w Galerii Olimp przy Al. Spółdzielczości Pracy 34 w Lublinie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „JA i MÓJ BOHATER” połączone z wernisażem prac konkursowych. Organizatorem wydarzenia był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, przy ul. Głuskiej 5 w Lublinie. Do konkursu zaproszone zostały dzieci i młodzież ze spektrum autyzmu ze szkół podstawowych oraz instytucji wspierających rozwój osób z autyzmem. Spośród 41 prac, które wpłynęły do konkursu, kapituła konkursowa wyłoniła 8 laureatów przyznając I, II i III miejsce. Troje uczniów otrzymało wyróżnienia.

Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody dla laureatów oraz dyplomy. Gratulujemy uczniom nagrodzonych i wyróżnionych prac oraz wszystkim uczestnikom konkursu „JA i MÓJ BOHATER”.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy prezentującej prace uczestników konkursu w Galerii Olimp, przy Al. Spółdzielczości Pracy 34 w Lublinie (I piętro, łącznik między starą i nową częścią Galerii). Wystawę można oglądać do dnia 29 kwietnia 2022 r.