W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mikołaj u podopiecznych placówek wsparcia dziennego

Mikołaj u podopiecznych placówek wsparcia dziennego
16.12.202008:32

Tak jak w latach ubiegłych, Miasto Lublin zadbało by dzieci uczestniczące w zajęciach placówek wsparcia dziennego realizujących zadania w zakresie profilaktyki uzależnień, otrzymały mikołajkowe prezenty. Paczki zawierające słodycze i owoce trafiły do 300 podopiecznych.

– Ze względów bezpieczeństwa w tym roku odstąpiliśmy od organizacji spotkania z okazji Mikołaja w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Paczki zostały przekazane przedstawicielom placówek wsparcia dziennego, którzy wręczyli je swoim podopiecznym – mówi Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych.

W ramach podsumowania tegorocznej współpracy z podmiotami realizującymi działania profilaktyczne w placówkach wsparcia dziennego, dzieci wykonały prace plastyczne na temat „Zdrowo, trzeźwo i wesoło”.