W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ukraińskie mamy karmiące z bezpłatną pomocą laktacyjną

Ukraińskie mamy karmiące z bezpłatną pomocą laktacyjną
26.10.202213:11

Urząd Miasta Lublin wspólnie z Fundacją Twórczych Kobiet oraz Centrum Nauki o Laktacji zapraszają przebywające w Lublinie matki uchodźczynie z Ukrainy z dziećmi w wieku 0-23 miesiące na bezpłatne spotkania pt. „Karmienie piersią – najzdrowsze dla mamy i dziecka w każdych warunkach”.

Podczas spotkań mamy otrzymają m.in. wsparcie w laktacji, dowiedzą się jak poruszać się w polskim systemie ochrony zdrowia w zakresie opieki nad matką i dzieckiem, poznają najlepsze pozycje do karmienia oraz sposoby na utrzymanie laktacji. Spotkania będą tłumaczone, a w trakcie ich trwania będzie zapewniona możliwość opieki nad dziećmi oraz poczęstunek regeneracyjny dla mam karmiących.

Spotkania odbędą się dniach 16 i 18 listopada 2022 r. w Lubelskim Parku Technologicznym S.A. ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

Informacje znajdują się na stronie: https://cnol.kobiety.med.pl/pl/dla-matek/

Zapisy: sekr@kobiety.med.pl Agnieszka tel. 661 788 996 Марина : +380677281818 (Телеграм, Вайбер, Вотсап) +48574002101

Spotkania są realizowane w ramach Programu Gminy Lublin na rzecz uchodźców z Ukrainy finansowanego ze środków UNICEF.

Pliki do pobrania