Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF VI Lubelskie Dni Promujące Zdrowie

18.05.201812:29

Obchody będą połączeniem konferencji naukowo - szkoleniowej, festynu rodzinnego oraz bogatej oferty bezpłatnych konsultacji w placówkach medycznych na terenie całego Lublina. Wykonanie badań i umówienie się na konsultacje możliwe będzie przez wszystkie dni trwania obchodów. Szczegółowe informacje w informatorze poniżej.

Lubelskie Dni Promujące Zdrowie są skierowane do wszystkich mieszkańców Miasta.

W dniu 23 maja na Placu Lecha Kaczyńskiego przy Centrum Kultury odbył się Rodzinny Festyn Zdrowotny. Festyn to okazja do dobrej zabawy nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Przewidzianych byłowiele atrakcji m.in. pokazy karate, konkursy dla dzieci i dla dorosłych, bańki mydlane oraz inne gry i zabawy z nagrodami. W trakcie Festynu istniała także możliwość uzyskania bezpłatnych konsultacji i porad medycznych, dietetycznych i kosmetycznych oraz spróbowania zdrowej żywności. Dzięki podmiotom medycznym, firmom z branży sportowej i spożywczej, uczelniom i różnego rodzaju organizacjom działającym na terenie Miasta Lublin udało się przygotować bardzo bogatą ofertę.

W dniach 5-6 czerwca br. w Katedrze Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu w Collegium Universum ul. Chodźki 1 Uniwersytetu Medycznego oraz w Instytucie Medycyny wsi ul. Jaczewskiego 2 odbędzie się

VI Konferencja Naukowo Szkoleniowa pt.: „Medyczno – społeczne i prawne aspekty opieki nad dzieckiem” poświęcona różnym aspektom zdrowia publicznego w kontekście opieki nad dziećmi. Dodatkowe informacje na temat konferencji na stronie www.umlub.pl

Szczegółowe informacje na temat obchodów VI Lubelskich Dni Promujących Zdrowie znajdują pod adresami: www.lublin.eu/mieszkancy/zdrowie, www.trzyplus.lublin.eu , www.umlub.pl, www.medycyna.lublin.eu oraz na stronach internetowych współorganizatorów.

Patronat medialny nad obchodami objęło Radio Lublin oraz TV Lublin

Załączniki: