W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF W dniu 10 czerwca 2019 r. odbyła się zorganizowana przez Miasto Lublin konferencja profilaktyczna „Bezpieczne wakacje bez narkotyków i alkoholu”.

14.06.201912:51

W dniu 10 czerwca 2019 r. w Hotelu Hampton by Hilton Lublin odbyła się zorganizowana przez Miasto Lublin konferencja profilaktyczna „Bezpieczne wakacje bez narkotyków i alkoholu”.

Organizacja konferencji miała na celu zwiększenie umiejętności rozpoznawania zachowań i sytuacji ryzykownych związanych z używaniem alkoholu i narkotyków, zdefiniowanie potrzeb i kierunków działań w zakresie zapobiegania oraz przeciwdziałania używania substancji psychoaktywnych, zapoznanie z zasadami udzielania pomocy przedmedycznej.

Konferencja skierowana była do organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich w tym dyrektorów lubelskich placówek oświatowych, nauczycieli, pedagogów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.